KURUMSAL

DOĞA OLMAK
İnsancıl değerler üzerine kurulmuş, sosyal anlamda toplumda olumlu izler bırakma niyetinde olan, genç, dinamik, samimi bir marka...
Doğa Grup olarak değerlerimizi ön planda tutarak ilerliyoruz.

Verimlilik ile başlayan hikayemizi kurumsal bir yapı altına birleştirdil; Oluşan / Oluşmakta olan tüm şirketlerimizde de dürüstlük, güven, sevgi, saygı, adalet’i vizyon belirledik.

HAKKIMIZDA Doğa Grup, başta Ağır Sanayi ve Madencilik olmak üzere, Gayrimenkul, Girişim ve Bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren güçlü kuruluşları ve eğitim alanındaki köklü iştirakleri ile Türkiye’ye değer katan 20’nin üzerinde kurumsal markayı temsil etmektedir.

VİZYON & MİSYON Misyonumuz, doğru insanlarla doğru işe yatırım yaparak girişimciliği ve rekabeti desteklemek; ilke ve değerlerimizden ödün vermeksizin çalışarak, toplumsal faydayı maksimize etmektir.

Vizyonumuz, gelişen ve yükselen sektörlerde yenilikçilik ilkesiyle yatırımlar yaparak Türkiye’nin sürdürülebilir büyümeyi ve tüm paydaşlarının mutluluğunu sağlayan ilk beş grup şirketinden biri olmaktır.
KURUMSAL
BİZİ BİZ YAPAN
Ne olduğumuz değil nasıl olduğumuzdur!
DOĞA HAKKINDA NE VARSA
VERİMLİLİKVERİMLİLİKVerimlilik artışı yalnızca işleri daha iyi yapmak değil, daha önemlisi, doğru işleri daha iyi yapmaktır.
GÜVENGÜVEN Bu ilke, yönetim kademesinin güvenilirliği, çalışanların kendilerine saygı duyulduğunu hissetmesidir.
DÜRÜSTLÜKDÜRÜSTLÜK Doğa olarak işimizde dürüstlük olgusu altında güven inşaa ederek ilerlemekteyiz.
KURUMSALLIKKURUMSALLIKDoğa olarak, şahısların değil sistemin ön plana çıktığı yönetim biçimi esas alınmıştır.
İŞ ORTAKLARIMIZ