Scroll

DOĞA GRUBUNA HOŞGELDİNİZ!

’’30 Yıllık birikimin genç versiyonu’’

doğa
olmak

İnsancıl değerler üzerine kurulmuş, sosyal anlamda toplumda olumlu izler bırakma niyetinde olan, genç, dinamik, samimi bir marka

DOĞA   GRUP   OLARAK   DEĞERLERİMİZİ  ÖN  PLANDA   TUTARAK  İLERLİYORUZ.   VERİMLİLİK   İLE   BAŞLAYAN   HİKAYEMİZİ KURUMSAL  BİR   YAPI   ALTINDA   BİRLEŞTİRDİK;   OLUŞAN/OLUŞMAKTA   OLAN  TÜM  ŞİRKETLERİMİZDE DE   DÜRÜSTLÜK,   GÜVEN,   SEVGİ,   SAYGI,   ADALET'İ VİZYON   BELİRLEDİK.

BİZİ BİZ Yapan Ne olduğumuz değil nasıl olduğumuzdur!Doğa hakkında ne varsa

Hakkımızda

Doğa Grup, başta Ağır Sanayi ve Madencilik olmak üzere, Gayrimenkul, Girişim ve Bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren güçlü kuruluşları ve eğitim alanındaki köklü iştirakleri ile Türkiye’ye değer katan 20’nin üzerinde kurumsal markayı temsil etmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz, doğru insanlarla doğru işe yatırım yaparak girişimciliği ve rekabeti desteklemek; ilke ve değerlerimizden ödün vermeksizin çalışarak, toplumsal faydayı maksimize etmektir. Vizyonumuz, gelişen ve yükselen sektörlerde yenilikçilik ilkesiyle yatırımlar yaparak Türkiye’nin sürdürülebilir büyümeyi ve tüm paydaşlarının mutluluğunu sağlayan ilk beş grup şirketinden biri olmaktır.

zİrve , tek kİşİlİktİr

Hepimiz zirvede olmak isteriz ama asıl keyif, oraya tırmanırken yaşadıklarımızdır.

promsu-img

YÖNETİM
Kurulu

Her başarının arkasında gizli mimarlar vardır.

Fethİ Şİmşek

Kurucu

1958 Şanlıurfa doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Şanlıurfa'da tamamlamıştır. 1979 yılında, İstanbul Üniversitesi Atatürk Eğitim Enstitüsü'nden lisans derecesi almıştır. 1984 yılında yaptığı ortaklıkla Kültür Dersaneleri'nde, 1995 yılından itibaren ise Fatih Dersanesi'nde yönetici olarak görev almıştır. 1998 yılında English Time ile eğitimin farklı bir alanında yatırımlarını sürdüren Fethi Şimşek, 2001 yılında "Doğa Koleji" yatırımını gerçekleştirmiştir. 1984 yılından bu yana kazanılan tecrübe ile ağır sanayi, madencilik, gayrimenkul, girişim, bilişim ve eğitim sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Doğa Grup'un Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Fethi Şimşek, aynı zamanda Doğa Eğitim Vakfı Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı'dır. Fethi Şimşek evli ve dört çocuk babasıdır.

DOĞA FAALİYET ALANLARI

Doğa Grup başta Ağırsanayi ve Madencilik olmak üzere Gayrimenkul, Girişim, Bilişim sektöründe faaliyet gösteren güçlü kuruluşları, eğitim alanındaki köklü iştirakleri ile Türkiye'ye değer katan yirminin üzerinde kurumsal markayı temsil etmektedir.

Düşünme ve hissetme yetinizle tüm yaratımlara hükmedersiniz.
NEVILLE GODDARD

Bİze Ulaşın

Bizimle iletişime geçin

Harita

Adres

Barbaros mah. Ardıç sokak varyap meridian G2 Blok No:4 Kat:1 
Ataşehir/ İstanbul

Telefon/Fax

T :0216 485 50 70-71
F :0216 485 50 74 

Email

info@dogagrup.com.tr